کمپین الکامپ همراه اول

در نمایشگاه الکامپ 97، یکی از اهداف همراه اول افزایش تعامل مشترکین با اپلیکیشن همراه من بود و در این راه شرکت باکس همراه آنها شد. در این نمایشگاه دو استند مگاباکس تعبیه شده بودند که با استفاده از گیمیفیکیشن و تبلیغات تعاملی مخاطبان را سرگرم می کردند و در انتها بر اساس مهارت فرد در بازی و رکورد ثبت شده، سکه های مخصوص همراه اول به آنها اهدا می کردند.

مخاطبان می توانستند با تحویل دادن این سکه ها به مسئولین مربوطه، آنها را تبدیل به امتیاز باشگاه فیروزه ای کرده و در اپلیکیشن همراه من از مزایای آن بهره مند شوند. همچنین برای افرادی که به مراحل بالایی در بازی ها می رسیدند هدایای ویژه ای از جمله هارد درایو اکسترنال، مودم اینترنت و بسته های اینترنتی ویژه اهدا می شد.

یکی از استندها، بازی تحرکی ای بود که فرد باید با قرار گرفتن روی صفحه مخصوص با پرش های خود شخصیت درون بازی را کنترل کرده، موانع را رد کرده و امتیازات را دریافت کند.

استند دیگر شامل دو بازی بود، یکی از آنها گردونه شانس بود که بر اساس شانس از 100 تا 500 امتیاز باشگاه فیروزه ای به شرکت کنندگان اهدا می کرد؛ بازی دیگر کنترل شخصیتی را به دست مخاطبان میداد که باید از برخورد آن با حلقه های آتش جلوگیری و امتیازات را دریافت می کردند.این بازی با ضربه زدن به صفحه کنترل می شد.

تبلیغات تعاملی باکس در این نمایشگاه مورد توجه ویژه ی شرکت کنندگان و جامعه هدف قرار گرفت، که طبق گزارشات اولیه، شرکت همراه اول طی این نمایشگاه به میانگین روزانه 1000 نصب فعال دست یافت.